+38 (097) 295-85-75, Viber: +38 (098) 026-38-97, тел.: +38 (067) 454-75-64, +38 (050) 377-01-65

Ялівець Lime Glow

Ялівець Lime Glow

Ялівець Lime Glow

Ялівець горизонтальний Limeglow — дуже ефектний і популярний сорт ялівцю горизонтального. Характеризується кроною у вигляді заглиблення, яка створюється променевими, щільно притиснутими один до одного і рівномірно ростучими пагонами. Хвоя луската, красивого золотисто-жовтого кольору, восени стає оранжево-бронзовою.

Форма: горизонтальна форма ялівця родини Кипарисові. Променеві пагони з характерним поглибленням створюють воронковидну крону. Самі пагони ростуть рівномірно і щільно один до одного. Скелетні гілки помірно розгалужуються, розростаються в різні боки рівномірно, спрямовані в сторони і вгору. Кінці пагонів злегка пониклі. Крона формується компактна, щільна, симетрична.

Розмір: в зрілому віці ялівець може досягати 0,3 м у висоту і 1 м в ширину. Річний приріст становить 8 см.

Хвоя: луската, золотисто-жовтого кольору, який до осені стає оранжево-бронзовим. Молодий приріст золотисто-жовтий, яскраво виділяється на фоні старих пагонів. Максимально яскраве забарвлення досягається тільки в тому випадку, якщо рослина знаходиться на сонці, але в той же час молодий приріст може страждати від сонячних опіків.

Оптимальний період посадки: фахівці рекомендують проводити посадку ялівцю в квітні-травні або жовтні, але якщо коренева система рослини закрита, то його можна без проблем висаджувати в землю і в будь який інший час року, створивши їм усі необхідні умови для здорового росту.
У разі, якщо поруч протікають грунтові води, обов’язково створіть дренаж за допомогою щебеню, насипавши його на дно шаром в 20 см. Після чого можете висаджувати рослину.

Цвітіння / плоди: плоди на ялівці можна побачити не часто.

Вид кореневої системи: глибока.

Сприятливі умови розвитку: сонячні або напівтінисті місця ідеально підходять для здорового росту рослини. Більше любить середньосуглинисті і супіщані грунти, щоб вони були свіжими і добре дренованими. Не терпить надмірно зволожених, важких грунтів.

Особливості: сорт стійкий до морозів.

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *