+38 (097) 295-85-75, Viber: +38 (098) 026-38-97, тел.: +38 (067) 454-75-64, +38 (050) 377-01-65

Туя Columna

Туя Columna

Туя Columna

Туя західна Колумна — чудова хвойна рослина з густою колоновидною кроною. Завдяки своєму декоративного виду її найчастіше використовують для створення живоплотів.
Форма: рівна, акуратна, колоновидна форма. Крона туї — густа і щільна.
Розмір: Найвища колоновидна туя, яка досягає до 8 м у висоту і діаметром до 1,5 м. Щорічний приріст у висоту 15 см, завширшки — 5 см. Але зростання можна стримувати за допомогою стрижки верхівки.
Хвоя: Дуже декоративна — луската, м’яка, блискуча, смарагдово- зеленого кольору. І взимку, і влітку туя красується однієї і тієї ж забарвленням.
Оптимальний період посадки: Так як цей саджанець знаходиться в контейнері, то садить його можна в будь-який час року, крім зими й осіннє-весняних заморозків. До того ж саджанець у контейнері при посадці приживається краще і швидше окліматизується до навколишнього середовища.
Сприятливі умови розвитку: Ця рослина любить сонце, тому для посадки вибирайте лише сонячні світлі ділянці. До того ж на сонці зберігається декоративний колір хвої. Грунт рослина віддає перевагу свіжу суглинну, досить родючу і помірно вологу.
Особливості: Відмінно переносить зимові періоди. Може переносити тривалі посушливі періоди. Байдуже ставиться до перепадів погодних умов. В цілому, невибаглива рослина.

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *