+38 (097) 295-85-75, Viber: +38 (098) 026-38-97, тел.: +38 (067) 454-75-64, +38 (050) 377-01-65

Послуги

Послуги із благоустрою й озеленення

Роботи з благоустрою та озеленення можуть в свою чергу можна розділити на кілька етапів залежно від обсягів робіт. Терміни визначаються складністю робіт, кількістю різних елементів озеленення і ландшафтного дизайну, погодними умовами …
ландшафтне проектування
Ви купили заміський будинок з думкою про те, що зможете повністю розслабитися на лоні природи? Але все вийшло зовсім не так, як Ви собі це уявляли. Замість того, щоб викликати у Вас відчуття спокою й умиротворення, присадибна ділянка, вірніше його зовнішній вигляд, абсолютно Вас не влаштовує! Провести радикальні зміни на Вашій ділянці Вам допоможуть професійні ландшафтні архітектори і дизайнери компанії «Вирс» ….

Автоматичний полив

Автоматичний полив — це найзручніший і сучасний спосіб зрошення рослинності вашого саду або газону. Система працює в автоматичному режимі без Вашої участі, залишаючи час для більш цікавих занять. Автоматичний полив дає максимальний ефект від зрошення, якого просто неможливо домогтися ручним способом. Комплекс налаштовується через контролер, за допомогою якого Ви задаєте час і тривалість поливу, необхідну норму води і ступінь зволоженості грунту. Для різних куточків саду можна запрограмувати різний режим поливу з урахуванням особливостей всіх рослин. …
сервіс
Що може бути прекрасніше, ніж власний сад, насичений красивими квітами, декоративними кущами і вічно зеленими деревами з затишно розташувалися фонтаном, басейном і камінням? Однак будь-яку ділянку, засаджений рослинами, потребує періодичного догляду. Адже якщо людина не буде виконувати догляд за садом, все його гідності через короткий проміжок часу невідворотно згинуть в минуле …
Залежно від обсягів роботи з благоустрою та озеленення території можуть бути розділені на кілька етапів. Як правило, терміни виконання робіт визначаються складністю проекту, кількістю використовуваних елементів озеленення і ландшафтного дизайну, погодними умовами і іншими факторами.

Ландшафтне проектування та послуги ландшафтного дизайнера

Купивши заміський будинок, Ви з натхненням уявляєте, як заведете під вікнами особняка яскравий квітник, спорудити на галявині альпійську гірку, встановіть дренажну систему, розіб’єте на свій розсуд доріжки і стежини, в загальному, внесете корективи в існуючий ландшафт і впорядкувати територію на свій смак. Але як все зробити правильно? В даному випадку без допомоги ландшафтного дизайнера в Києві просто не обійтися! Щоб присадибна ділянка і його зовнішній вигляд викликали у Вас тільки позитивні емоції, довірте благоустрій території фахівцям. Ландшафтні дизайнери та архітектори компанії «Вирс» допоможуть Вам втілити в життя сміливі ідеї і здійснити радикальні зміни на ділянці, які принесуть відчуття гармонії і затишку.

Ви запитаєте: «Для чого потрібні послуги ландшафтного дизайну? Адже розбити квітник, посадити газон і створити альпійську гірку може практично кожен садівник-любитель ». Відповідь на це запитання знають ландшафтні дизайнери. Тільки фахівцям відомі всі тонкощі правильного догляду за клумбами і нюанси грамотного пристрою дренажних систем, створення фонтанів, майданчиків і доріжок. Наприклад, система автоматичного поливу є найзручнішим способом зрошення вашого газону, саду або квітника. Така система не потребує Вашої участі і працює в автоматичному режимі, а тим часом Ви можете присвятити себе більш цікавим заняттям. Ефект від автоматичного зрошення просто неймовірний, такого результату неможливо досягти ручним способом поливу. Система налаштовується через контролер з урахуванням особливостей всіх рослин вашої ділянки. За допомогою контролера Ви задаєте час поливу, необхідну норму води і ступінь зволоженості грунту.

Послуги ландшафтного дизайнера досить затребувані в сучасному мегаполісі, серед власників приватних присадибних ділянок. Всі ми любимо відвідувати доглянуті парки, гуляти по хитромудрим паркових доріжках і стежках, милуватися соковитою зеленню саду, насиченими фарбами квіткових клумб, декоративними кущами і вічно зеленими деревами. Однак навіть невелику ділянку, засаджений рослинами, потребує дбайливих руках і періодичного догляду. Якщо вчасно не доглядати за садом, це може привести до його запустіння і через деякий час вся краса зів’яне безповоротно. Щоб цього не сталося, зверніться по кваліфіковану допомогу до фахівців. Ландшафтні дизайнери студії «Вирс» допоможуть Вам розібратися у всіх нюансах садівництва та благоустрою території.

No comments.